نصب تابلو نمای ساختمان نمارخ

نصب تابلو

نصب ، تعمیر و تعویض تابلو های نمای ساختمان با طناب راپل بدون داربست در تهران و سراسر کشور با بهترین کیفیت و قیمت مناسب
نصب تابلو نمای ساختمان نمارخ

نصب تابلو

نصب ، تعمیر و تعویض تابلو های نمای ساختمان با طناب راپل بدون داربست در تهران و سراسر کشور با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

فهرست مطالب

نصب تابلو و بنر در ارتفاع با راپل

ما در زمانی زندگی می کنیم که تکنولوژی به صورت خیلی سریع در حال پیشرفت و گسترش است و تکنولوژی سرعت انجام کارها را برای ما بیشتر میکند این فرایند به دلیل میل انسان ها به سرعت و سریع انجام دادن کارها می باشد و سریع تر رسیدن به خواسته ها و هدف های خود جز اولویت زندگیشان به حساب می آید بسیاری از افراد آگاه هستند که چگونه زمان خود را مدیریت کنن که با صرف وقت و انرژی کمتر چیزهای مورد نیاز را بیابند و به دست بیاورند.

نصب تابلو تبلیغاتی بوسیله طناب راپل

نصب تابلو تبلیغاتی و تعویض آن یکی از کارهایی می باشد که در هر کسب و کاری برای تبلیغات و لوگوی خود نیاز است.تابلو های تبلیغاتی شامل نام ساختمان یا نام محصول خدمات یا یک برند خاصی باشد که مد نظر مشتری است.برای نصب این تابلوها از روش طناب راپل  استفاده می شود که در زمان صرفه جویی شده و به راحتی در نقاط غیر قابل دسترس ساختمان ها نصب میگردد.

نصب تابلو های تبلیغاتی زمان بر است و هزینه بالای دارد با استفاده از طناب راپل میتوانیم تابلوهای تبلیغاتی و تزئینات روی نمای ساختمان را با کیفیت بالا و در زمان کم نصب یا جدا کنید.

تعویض و تعمیر تابلو بوسیله راپل

در بعضی از تابلو ها امکان دارد که حروف آن کنده شود یا نیاز به تعویض داشته باشد یا در برخی نماد با حروف فلزی نصب شده روی ساختمان ها نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد . در نتیجه بوسیله طناب راپل نصب حروف فلزی و نماد ساختمان امکان پذیر است. که در کمترین زمان بخشی که نیاز به تعویض یا تعمیر دارد انجام میشود.

کاربرد نصب تابلو

از گذشته تا به امروز انسان ها برای گسترش کسب و کارشان نیاز به قرار دادن دست نوشته یا نصب تابلو در ارتفاع ساختمان پزشکی و یا هر کسب و کاری که هویت کاری آن ها را نمایان کند دارند و افرادی که به خدمات و یا لوازم موجود در آن فروشگاه یا ساختمان را نیاز دارند به صورت سریع بتوانند به خواسته شان برسند و کالای مورد نظرشان را پیدا کنند .

این تابلوها و نوشته هایی که به قصد آگاهی دادن به کار می رود ممکن است برای انجام امور دیگر به کار رود از جمله اطلاعات کاری یا یک اطلاعیه یا هشدار و… که در حال حاضر نیز این گونه تابلوها برای عموم مردم جامعه بسیار مورد استفاده قرار میگیرند . وقتی شما تابلویی را بر سر در مغازه تان نصب می کنید این آگاهی را از دور به بقیه افراد می دهید که در این مکان قصد ارائه چه خدمات و کالایی را دارید.

انواع تابلو تبلیغاتی

تابلو کامپوزیتی

تابلو فلکسی

SMD

تابلو اعلانات

تابلو تبلیغاتی نوری

تابلو تبلیغاتی غیر نوری

بنر ویلنیل ( با قابلیت شستشو و تمیز کردن)

بنر وینیل شبکه ای (مناسب مناطق شمالی و مرطوب)

نصب تابلو با طناب راپل

برای نصب بنر در ارتفاعات متفاوت می توانید از روش هایی چون نردبان ، کلایمر ، بالابر ، جرثقیل استفاده کنید اما هر یک از روش ها دارای محدودیت ها و ایراداتی هستند ، که پیشنهاد ما استفاده از روش نصب تابلو و بنر با طناب راپل در ارتفاعات دلخواه شما می باشد که ارزان ترین و سریع ترین روش ممکن می باشد که بدون محدودیت ارتفاع می توان بیلبورد و تابلو را در ارتفاع نصب کرد.

یکی از دیگر مزایای استفاده از روش طناب در نصب بنر ، عدم محدودیت نماکار در اجرای کار در ارتفاع و نیز دقت کار است ، زیرا که با فرود نماکار با طناب هر دو دست طناب کار آزاد بوده و با دقت کافی میتواند مشغول به نصب تابلو یا بیلبورد در نما ساختمان شود .

برچسب ها

آخرین مطالب

نصب تابلو نمای ساختمان نمارخ

نصب تابلو

13 اردیبهشت 1401

سیمانکاری نمای ساختمان نمارخ

سیمان کاری

14 اسفند 1400

نصب توری مرغی نمارخ

تور مرغی

28 بهمن 1400

رنگ آمیزی نمای ساختمان نمارخ

رنگ آمیزی

8 بهمن 1400

نورپردازی نما نمارخ

نورپردازی

30 دی 1400

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان نمارخ

پیچ و رولپلاک

30 دی 1400

مطالب پیشنهادی

سیمانکاری نمای ساختمان نمارخ
اجرای پروژه های سیمان کاری نمای ساختمان بر روی انواع نماهای به صورت تمام حرفه ای در تهران و سراسر کشور توسط تیم نمارخ
نصب توری مرغی نمارخ
نصب توری مرغی برای مواردی چون جلوگیری از ورود پرندگان و حیوانات به ساختمان ، درست کردن حیاط خلوت و… در تهران و سراسر کشور توسط تیم نمارخ
رنگ آمیزی نمای ساختمان نمارخ
انجام خدمات رنگ آمیزی و نقاشی و بتونه و…. نمای ساختمان با بالاترین کیفیت ،بهترین کادر حوزه نقاشی ساختمان در تهران و سراسر ایران
نورپردازی نما نمارخ
خدمات نورپردازی نمای ساختمان اعم از تعویض لامپ ،پروژکتور و …سوخته و نصب انواع لامپ ها به وسیله راپل توسط تیم حرفه ایه نمارخ در سراسر ایران
پیچ و رولپلاک نمای ساختمان نمارخ
پیچ و رولپلاک انواع سنگ نما تراورتن ،گرانیت و…به وسیله طناب راپل همراه با تیم تخصصی نمارخ در سراسر کشور
نماشویی ساختمان با راپل
نماشویی ساختمان به صورت کاملا حرفه ای با کادری مجرب و ابزار های بروز برای انواع نما های سنگی ، چوبی ، شیشه ای ، فلزی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها