پیچ و رولپلاک نما

 پیچ رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما
پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما نصب سنگ نما

خدمات پیچ رولپلاک نما تقریبا 10 سال است که در کلان شهر هایی مانند کرج،تهران،اصفهان،شیراز(بناهای تاریخی و ترمیم آن)،یزد و دیگر شهر ها مورد استفاده قرار می گیرد.هدف خدمات پیچ رولپلاک نما استفاده از دانش و تخصص کار در ارتفاع بدون استفاده از داربست بوده و با اهداف مختلفی به انجام می رسد.

پیچ و رولپلاک

پیچ و رولپلاک نما

اما تخصصی ترین خدمات مربوط به پیچ و رولپلاک مربوط به نما است.
حال این نما می تواند پیچ کردن سنگ های نمای تراورتن،گرانیت،سنگ های کریستالی،سنگ های تزیینی،سنگ های آهکی،سنگ های مرمر و مرمریت،سنگ های چینی و گالابر و نیز دیگر سنگ ها باشد.

شرکت های مجری پیچ و رولپلاک  نمارخ خدمتی را ارائه می کنند و آن خدمت به انجام امور سفت کاری سنگ های نما به وسیله پیچ و یا اسکوپ کردن(به نوعی افسار بستن به نما) منتج می شود.

 

بسیاری از ساختمان ها پس از مدتی دچار تحلیل شده و سنگ های نمای آنها نیز لق و فرسوده می شود، ترک خوردگی و جدا شدن سنگ ها سبب بروز خطرات مختلف و همینطور نازیبایی ساختمان می شود، به این ترتیب دوره ای از چسب های قوی در این مسیر استفاده شد...اگر به دنبال خدمات ساختمان قیمت پیچ و رولپلاک نما ، پیچ و رولپلاک سنگ نما ، سیمان کاری نما ، کار درارتفاع ، کار درارتفاع بدون داربست ، کاردر ارتفاع به روش صخره نوردیشستوشوی نما ، رنگ امیزی ، راپل ، قیمت پیچ رولپلاک نما و کلیه امور نمای ساختمان هستید شرکت نمارخ یک شرکت مناسب برای انجام این امر می باشد

پیچ و رولپلاک نمارخ

خدمت سفت کاری نما در جهت بهینه سازی نمای ساختمان و بالا بردن مقاومت های تنشی سنگ های وصل به بدنه ساختمان می باشند.